Jak zdobyć darmowe ubrania na SHEIN [nie będąc influencerem]

Chcesz poznać sekret? Oto jak zdobyć darmowe ubrania SHEIN nie będąc influencerem, nie wkładając prawie żadnego wysiłku i w najprostszy możliwy sposób.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
darmowe ubrania shein

Dzisiaj to już banał, że aby dostać darmowe rzeczy musisz być influencerem, czyli musisz być rozpoznawalną osobą w sieciach społecznościowych lub w prawdziwym życiu. Jest to utrudnienie, gdy nie mamy pieniędzy i chcemy dostać darmowe rzeczy, aby zaoszczędzić pieniądze lub z konieczności, ale można naprawdę dostać darmowe rzeczy na różne sposoby i jeden z tych sposobów jest z SHEIN.

Dlatego chciałam napisać o jak dostać darmowe ubrania w SHEIN, ponieważ jest to jeden z niewielu sklepów internetowych, który pozwala nam na otrzymanie ich produktów za darmo.

Uzyskanie darmowych ubrań od SHEIN jest naprawdę proste, więc zapraszam do przeczytania całego artykułu i rozpoczęcia uzyskiwania darmowych produktów z tego chińskiego sklepu odzieżowego.

Dlaczego dostać darmowe ubrania od SHEIN?

Powinnaś wiedzieć, że otrzymywanie darmowych ubrań od SHEIN to świetna okazja, aby wypróbować nową modę i dowiedzieć się, jakie nowe ubrania mogą do Ciebie pasować, a także aby uzupełnić swoją garderobę niższym kosztem.

SHEIN jest bardzo dużym sklepem, w którym sprzedaje się odzież męską i damską, chłopięcą i dziewczęcą oraz odzież domową. Jego chińskie pochodzenie sprawia, że odzież ma bardzo obniżone koszty, więc jeśli chcesz kupić ubrania nie wydasz dużo pieniędzy plus jeśli połączyć go z kuponami ale punkty będziesz miał bardzo tanie zakupy nawet tak zawsze można dostać darmowe ubrania.

Czego potrzebujesz, aby dostać darmowe ubrania od SHEIN?

Zanim zaczniemy wyjaśniać różne sposoby na uzyskanie darmowych ubrań w SHEIN, powinieneś zauważyć, że musisz wykonać następujące kroki:

- Zarejestruj użytkownika na stronie internetowej SHEIN lub APP.
- Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną SHEIN, która jest bezpłatna.
- Wypełnij swój profil SHEIN wszystkimi swoimi danymi, aby ubrania mogły zostać wysłane do Ciebie.

Sposoby na dostanie darmowej odzieży SHEIN

Istnieją trzy różne sposoby, w jaki możesz dostać darmowe ubrania od SHEIN, które możesz zrealizować poprzez sklep internetowy lub stronę internetową SHEIN, jak zobaczymy poniżej:

 1. Dostęp do Centrum Darmowych Prób

  .

  Centrum Darmowych Prób to sekcja strony internetowej SHEIN, gdzie można znaleźć ubrania, akcesoria i buty, które są codziennie wystawiane na loterię i wysyłane za darmo, bez kosztów odzieży i bez kosztów wysyłki, do użytkowników, którzy wzięli udział w losowaniu tej odzieży.

  Dlatego też, aby wziąć udział w losowaniu tych ubrań, należy po prostu kliknąć na przycisk "Weź udział". Ale należy wiedzieć, że przy pierwszej rejestracji w sklepie internetowym SHEIN, nie będziesz miał linku dostępu do Centrum Darmowych Prób w swoim profilu.

  Aby uzyskać dostęp do SHEIN Free Trial Center, jeśli jesteś nowa, musisz wyszukać SHEIN Free Trial Center w Google i wejść na oficjalną stronę SHEIN, zalogować się za pomocą swojego hasła i użytkownika, a następnie przejść do swojego profilu i kliknąć na "Free Trial", aby wejść do tej sekcji.

  Jak zdobyć darmowe ubrania w SHEIN Jak zdobyć darmowe ubrania w SHEIN

  W losowaniu nagród w centrum testowym SHEIN można wziąć udział tylko w przypadku 3 ubrań tygodniowo. Musisz więc wybrać te ubrania, które najbardziej Cię interesują. Jeśli wygrasz którąś z części garderoby, w której brałeś udział, skontaktujemy się z Tobą drogą mailową, aby Cię o tym powiadomić.

  Po otrzymaniu odzieży musisz dokonać oceny tej odzieży na stronie internetowej SHEIN poprzez wypełnienie formularza ze szczegółami dotyczącymi Twoich wymiarów i zdjęć pokazujących, jak odzież na Ciebie pasuje i co o niej myślisz.

 2. Korzystanie z kart podarunkowych

  Inną ciekawą opcją, aby dostać darmowe ubrania w SHEIN jest wzięcie udziału w loterii z kartami upominkowymi SHEIN.

  Karty upominkowe SHEIN są kartami, które można wykorzystać do zrobienia darmowych zakupów i które można dostać tylko wtedy, gdy zainstaluje się aplikację SHEIN.

  Karty upominkowe SHEIN są kartami, które można wykorzystać do zakupu za darmo i można je uzyskać tylko wtedy, gdy zainstalujesz aplikację SHEIN i będziesz uważny na powiadomienia, które przychodzą do Ciebie z aplikacji, aby użyć tych kart upominkowych przez ograniczony czas.

 3. Weź udział w pokazach SHEIN na żywo

  Pokazy na żywo SHEIN odbywają się co tydzień, zazwyczaj w środy, i są to transmisje, które są realizowane za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej, gdzie komentują nowe ubrania i akcesoria, które pojawiły się w sklepie internetowym, mówią o ich cechach i dają pomysły, jak je połączyć, aby wyglądać idealnie.

  Więc jeśli chcesz dostać darmowe ubrania w SHEIN powinieneś wiedzieć, że podczas tych bezpośrednich loterii karty podarunkowe i możesz dostać przez przeglądanie bezpośrednich, aby następnie dokonać darmowych zakupów.

Czy uważasz, że ten artykuł pomógł Ci dostać darmowe ubrania od SHEIN? Jeśli tak, pamiętaj, że wciąż mam więcej artykułów na mojej stronie internetowej, gdzie mówię o SHEIN, jak sprzedawać ubrania, jak zaoszczędzić i jak zarabiać pieniądze w ogóle. Wiele artykułów, które będą dla Ciebie bardzo przydatne. Polecam przeczytać wszystkie artykuły, aby dowiedzieć się o wiele więcej na te tematy i uzyskać jak najwięcej z nich.