Jak zostać VIP-em w SHEIN Premium i awansować [Easy Mode]

Rabaty, promocje i wydarzenia! Dowiedz się, jak zostać VIP-em w SHEIN, łatwo awansując na kolejne poziomy i uzyskaj dostęp do wszystkich korzyści, jakie oferuje nam ten internetowy sklep z modą.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
ja to działa shein vip

Dołączenie do programu SHEIN VIP jest całkowicie bezpłatne i każda osoba może uzyskać do niego swobodny dostęp po zarejestrowaniu się w sklepie internetowym SHEIN w odpowiednim kraju.

W tym artykule wyjaśniam, czym jest SHEIN VIP, jak zostać SHEIN VIP i jak awansować w SHEIN, aby to osiągnąć .

Jak zostać VIP-em w SHEIN

SHEIN VIP to najwyższy poziom SHEIN odpowiadający poziomowi 3 skali poziomów, w której SHEIN klasyfikuje swoich klientów zgodnie z dokonywanymi przez nich działaniami i zakupami.

Program SHEIN VIP służy do uzyskiwania dostępu do ekskluzywnej odzieży, wspaniałych rabatów, bezpłatnych kart wysyłkowych, bardzo szybkich zwrotów, dostępu do wyskakujących okienek i obsługi klienta VIP, w której zapewnią nam doskonałą obsługę .

Dołączenie do SHEIN VIP jest naprawdę proste, wystarczy dokonać zakupów, aby przejść z jednego poziomu na drugi. Możesz wykorzystać swoje punkty i kupony rabatowe, aby kupować taniej.

Nauka Jak awansować w SHEIN wymaga aktywnego udziału użytkownika w zdobywaniu punktów i kuponów, aby kupował tak tanio, jak to możliwe i kupował tyle razy, ile to możliwe, z wyższym bilet, aby wspiąć się z jednego poziomu na drugi i dostać się na poziom 3 lub poziom usług VIP.

Program SHEIN VIP ma cztery poziomy: Poziom S1, Poziom S2 i Poziom S3. Będzie na poziomie S3, gdy zostaniesz użytkownikiem SHEIN VIP. W przypadku Hiszpanii dostępne są tylko 2 poziomy, podczas gdy w innych krajach mamy trzy poziomy.

Każdy zarejestrowany członek zaczyna od poziomu S0. Oznacza to, że rejestrując się w SHEIN na stronie internetowej SHEIN w swoim kraju, masz już poziom S0 i musisz tylko przejść, aby uzyskać uprawnienia.

Co powinieneś wiedzieć o poziomach SHEIN VIP

- Gdy wykonasz działania, Twój poziom zostanie zaktualizowany 24 godziny później.

- Każdy poziom będzie aktywny przez 12 miesięcy, a potem trzeba będzie go ponownie osiągnąć.

- Będąc SHEIN VIP, masz dostęp do zniżek, ekskluzywnych promocji, wyskakujących okienek i wydarzeń SHEIN.

Chociaż SHEIN nie dostarcza nam wielu informacji na temat programu SHEIN VIP, wiemy, że gdy osiągniemy ten trzeci poziom, otrzymamy zniżki i znacznie bardziej ekskluzywną odzież.

W tabeli obserwujemy te korzyści, które uzyskamy z bycia na każdym poziomie. Będzie na poziomie 2, gdy zaczniemy mieć darmowe karty wysyłkowe do naszych zakupów, na poziomie 3, gdy wejdziemy do usługi VIP.

wyższy poziom vip shein

Wszystkie nagrody, które otrzymasz po zdobyciu kolejnego poziomu, będą widoczne w panelu użytkownika, więc powinieneś okresowo je sprawdzać, aby skorzystać z tych bonusów, zanim wygasną.