Jak odzyskać konto Vinted? Jak to zrobić? [Zostałem zablokowany na Vinted]

Czy straciłeś swoje konto Vinted? W tym artykule analizujemy powody, dla których nie masz już swojego konta Vinted i jak możesz to naprawić, aby kontynuować sprzedaż na słynnej stronie APP Vinted.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
jak odzyskac konto na vinted

Każdego dnia przybywa użytkowników, którzy cierpią na blokadę w APP Vinted. I jest to, że aplikacja ma już wielką trasę w Hiszpanii i jesteśmy wielu użytkowników, którzy dali nam czas na eksperymentowanie z tej aplikacji i wiele osób dokonało nieumyślnie działań, które doprowadziły do bloku. W wielu przypadkach blokady te wynikają z mało konkretnych wyjaśnień informacji zawartych w Vinted lub po prostu z naszej własnej nieświadomości.

W tym artykule wyjaśnię, co możesz zrobić, aby odzyskać swoje konto Vinted i coś bardzo ważnego, co jest jak odzyskać pieniądze z Vinted na zablokowanym koncie.

Odzyskaj Zablokowane Konto Vinted

Na Vinted istnieją dwa rodzaje blokad konta, tymczasowa, która trwa 7 dni i stała, która jest zazwyczaj nadawana, gdy użytkownik powtarza działania, które doprowadziły do tymczasowej blokady. Jednakże, jeśli chcesz zachować swoje konto Vinted, konieczne jest, aby nie mieć ani tymczasowych, ani stałych blokad.

Wskazówki jak nie zablokować swojego konta na Vinted

Jeśli nie chcemy, aby Vinted zablokował nam konto, najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to nie wykonywać pewnych nawyków, które być może nam się wydają normalne, ale dla Vinted nie są:

 1. Unikaj obelg i brzydkich słów

  Wiem, że trudno o poprawny język, jeśli klient coś nam zrobi, ale dla dobra naszego konta wskazane jest, aby nie używać brzydkich słów, bo inaczej możemy trafić na blokadę.

 2. Unikaj SPAMU

  Możesz składać oferty osobom, które dają Ci like w Vinted, ale musisz to robić z umiarem, możesz składać oferty 5 użytkownikom co minutę i odczekać chwilę, a potem kontynuować po tym jak nie oznaczysz Cię jako osobę denerwującą z Vinted.

  Na forach należy również unikać robienia SPAMU, takiego jak promowanie swojej szafy lub innych stron, które nie są Vinted.

 3. Nie przesadzaj z wiadomościami

  Możesz wystawiać oferty osobom, które dają Ci like w Vinted, ale musisz to robić z umiarem, możesz wystawiać oferty 5 użytkownikom co minutę i odczekać chwilę, a potem kontynuować, żeby nie oznaczyć Cię jako osobę denerwującą z Vinted.

 4. Nie kupuj i nie płać poza Vinted

  Unikaj kupowania i sprzedawania poza Vinted. Wszystko musi być przetwarzane w APP. Nie graj w grę każdego, kto prosi Cię o kupno lub sprzedaż poza aplikacją.

 5. Kontroluj swoją sprzedaż handlową

  Vinted nie jest do sprzedaży komercyjnej, jeśli nie do sprzedaży z drugiej ręki między osobami prywatnymi, ale istnieje duża liczba użytkowników, którzy robią sprzedaż komercyjną i wielu z nich zostało zablokowanych. Jeśli nie chcesz, aby Twoje konto zostało zablokowane, a jeśli chcesz dokonać sprzedaży komercyjnej powinny być bardzo małe i zróżnicowane produkty, bez bycia zauważonym.

 6. Nie sprzedajemy podróbek

  .

  Unikaj za wszelką cenę sprzedaży imitacji. A jeśli zamierzasz sprzedawać jakikolwiek markowy produkt o wysokiej wartości, polecam Ci to robić tylko wtedy, gdy masz bilet zakupu, aby uniknąć problemów z klientem i uniknąć blokad.

 7. Edycja zdjęć z niewielkim pogorszeniem jakości

  .

  Dobre zdjęcia szczególnie bardzo traktowane z białym tle i kontrasty Vinted wykrywa je jako profesjonalistów i określa, że nie są one twoje i przechodzi do usunięcia produktu.

 8. Unikaj wyglądania jak konto komercyjne

  .

  Używanie swojego imienia i unikanie używania logotypów, aby nie wyglądać jak sklep z modą, pozwoli uniknąć podejrzeń Vinted, aby zapobiec zablokowaniu, ponieważ wszystkie konta sklepów komercyjnych są obecnie blokowane.

 9. Odzyskaj swoje usunięte produkty

  Gdy Vinted Cię kasuje produkt informuje Cię, że jeśli będziesz kontynuował z kolejnymi karami możesz zostać zablokowany. Co mówi nam, że Vinted ma karmę. Więc otworzyć wiadomość do Vinted od razu, wyjaśnić, co produkt chcesz odzyskać i dodać edytowane zdjęcia i swoje oryginalne zdjęcia, aby mogli zobaczyć, że są one twoje.

 10. Nie zaznaczaj, że został on sprzedany gdzie indziej

  Vinted karze, jeśli weźmiesz sprzedaży swoich produktów na zewnątrz, a następnie, nawet jeśli jest to prawda nigdy nie wskazują, że został sprzedany na zewnątrz, aby uniknąć blokad.

  odzyskaj zablokowane konto vinted

Jak odzyskać konto Vinted?

Wszystkie informacje, które przedstawiam poniżej będą bardzo przydatne do przeanalizowania tego, co dzieje się z Twoim kontem Vinted i nauczenia się jak je odzyskać.

Takie taktyki na odzyskanie konta Vinted to wszystko, co do tej pory zostało omówione.:

 1. Zmień adres IP routera

  Chciałbym poruszyć kwestię IP zablokowanego Vinted, bo jeśli czytasz ten artykuł, bo szukasz informacji o tym, że z Vinted zablokowali IP, który jest tak bardzo omówione w grupach Facebook Vinted chcę ci powiedzieć, że zostałem poinformowany o tym z ekspertem w Telekomunikacji.

  Powinieneś wiedzieć, że IP routera internetowego jest dynamiczne (z reguły, jeśli nie masz wynajętego stałego IP, za które przepłacasz i powinieneś kupić go specjalnie pytając firmę sieciową) i zmienia się przy każdym ponownym uruchomieniu routera. Następnie wyłącz router, włącz go ponownie i będziesz miał inny adres IP.

  <

  Teraz, to jest na komputerze domowym, ale co z danymi mobilnymi, w przypadku mobilnych IP są również dynamiczne.

  Firmy ponownie wykorzystują adresy IP pomiędzy wszystkimi użytkownikami tej samej firmy. Więc wyobraź sobie, że zostałeś zbanowany z Vinted i następnego dnia twój sąsiad, który sprzedaje na Vinted i ma tę samą firmę sieciową odbiera twoje IP, kiedy zostałeś zbanowany będzie również miał zakaz IP i nie będzie mógł korzystać z Vinted, będzie musiał skontaktować się z Vinted, aby to naprawić.

 2. Utwórz inne konto

  W końcu, najbardziej prawdopodobnym sposobem, w jaki Vinted zablokuje Twoje konto jest przechowywanie w ich bazie danych Twojego imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, numeru konta bankowego, numeru karty kredytowej i wszystkich danych, które umieściłeś podczas rejestracji konta i oznaczyłeś je jako zablokowane.

  Oznacza to, że nie możesz korzystać z Vinted ponownie, chyba że członek rodziny lub przyjaciel pozwoli Ci założyć konto z ich danymi i bez powtarzania żadnych Twoich danych, z którymi zarejestrowałeś zablokowane konto.

  Ponadto musisz stosować się do wszystkich wytycznych, które podałem powyżej jako wskazówki, aby uniknąć ponownego zablokowania.

Jak odzyskać pieniądze Vinted z zablokowanego konta?

Jeśli Twoje konto zostało zablokowane, możesz odzyskać pieniądze od Vinted, logując się na swoje konto i przelewając pieniądze w normalny sposób. W przypadku, gdy nie możesz tego zrobić, będziesz musiał skontaktować się z Vinted, aby mogli oni przelać pieniądze.

Czy ten artykuł okazał się pomocny? Cóż, na blogu znajdziesz wiele innych artykułów o sprzedaży odzieży używanej, które na pewno Ci się spodobają.