Jak sprzedawać szybciej na VINTED? 27 ukrytych sztuczek!

Przyspiesz swoją sprzedaż i sprzedawaj więcej na Vinted. Oto najskuteczniejsze wskazówki dotyczące sprzedaży na Vinted, o których nikt Ci nie mówi! Zarabianie pieniędzy na sprzedaży odzieży używanej online jest możliwe!

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
jak sprzedawac na vinted

Vinted jest idealną platformą, jeśli chcesz sprzedawać swoje ubrania jako drugie z ręki w Internecie, ponieważ nie pobierają prowizji od sprzedaży, a także możesz sprzedawać w innych krajach, takich jak Francja czy Belgia, koszty wysyłki będą opłacane przez Twoich klientów!

Jeśli chcesz również wiedzieć jak Vinted działa, aby sprzedawać Napisałem ten przewodnik z tricks to sell in Vinted, ponieważ w określonych i skończonych okresach czasu wielu z nas, sprzedawców Vinted, ma spadek sprzedaży i nadszedł czas, aby ponownie przeanalizować to, co dzieje się w naszych szafach.

Archiconocida przez jego reklamy, niedawno Vinted wzrósł do góry w rankingu najczęściej używanych aplikacji sprzedaży mody, kupując słynną platformę Chicfy i Pequefy, które do czasu rozwoju Vinted były najlepsze w sektorze.

Oczywiście można również uzyskać dostęp poprzez sieć Vinted, która ułatwi korzystanie z tej platformy na komputerze.

Nie ma czego zazdrościć Wallapop za jego wysoką specjalizację w modzie, jak wszyscy w Vinted wiedzą, że będą sprzedawać i kupować modę, gdy wejdą do sieci, w przeciwieństwie do generalizacji Wallapop.

Jednak chcę wyszczególnić, że chociaż platforma koncentruje się wyłącznie na sprzedaży z drugiej ręki, niektóre marki i sprzedawców, którzy zaczynają w Internecie również korzystać z tej platformy, aby rozpocząć przyjmowanie zaufania, choć pierwotnie Vinted nie jest stworzony dla tego typu sprzedaży. Wyniki sprzedaży na tej stronie są całkowicie zgodne z prawdą.

Zarobki na tych platformach mogą być różne. Jednak kupujący zazwyczaj nie inwestują więcej niż 20 euro w swoje zakupy, a od tych cen wolą dokonywać zakupów w sklepach z pierwszej ręki. Oznacza to, że nawet jeśli odsprzedajesz z pierwszej ręki, Twoje ceny nigdy nie mogą przekroczyć tej kwoty.

W tym artykule dam Ci wskazówki i sztuczki, jak szybko sprzedawać na Vinted.

Wskazówki dotyczące sprzedaży na Vinted

Nie wszystko jest tak proste, jak się wydaje. I po pewnym czasie korzystania z platformy można zacząć wiedzieć, jak sprzedawać więcej na Vinted, a czego nie robić, aby nie blokować sprzedaży, idźmy z tych wskazówek na jak sprzedawać na Vinted znacznie bardziej profesjonalnie!

 • Użyj etykiet

  Ta wskazówka jest wyjątkowa. Kiedy widzisz, że Twoja sprzedaż spada, a inni użytkownicy mówią nie, to właśnie wtedy poznajesz ten trik. Wiele klientek korzysta z wyszukiwarki, aby znaleźć poszukiwaną rzecz, na przykład "plisowana spódnica". Ale kategorie Vinted są ogólne, wyniki wyszukiwania będą kierowane przez słowa w opisie produktu. Aby dać wskazówki wyszukiwarce, stosuje się tagi. Zawrzyj w swoim opisie słowa związane z Twoim przedmiotem takie jak: #spódnica #flatter #midi, na przykład, to sprawi, że przesuniesz się w górę w wynikach w porównaniu do innych produktów. Uczyń to łatwym dla wyszukiwarki.

 • Uważaj na język swoich opisów

  Kolejnym trickiem na sprzedaż na Vinted jest dbałość o język opisów produktów. Francja jest krajem, który kupuje najwięcej na Vinted. Ze względu na kulturę, hiszpańskie społeczeństwo nie jest tak przyzwyczajone do dokonywania zakupów z drugiej ręki. Dlatego w opisie możesz zamieścić opis w języku francuskim za pomocą translatora, dzięki czemu francuscy klienci podczas wyszukiwania znajdą Twoje produkty, a Ty zwiększysz liczbę sprzedaży.

 • Pozostań w kontakcie

  .

  Inną poradą przy sprzedaży na vinted jest zalogowanie się przynajmniej raz dziennie do aplikacji mobilnej lub strony internetowej Vinted. Jest to spowodowane tym, co zostało rozpowszechnione w społeczności Vinted, że ci sprzedawcy, którzy nie logują się przez dłuższy czas, nie dokonają właściwej sprzedaży, co daje kupującym niepewność i wybierają inne szafy.

 • Ulepsz swoje zdjęcia reklamowe

  Wydaje się to bardzo oklepanym i nieistotnym przykładem. Ale większość czasu, jeśli twoje zdjęcia nie są dobre użytkownicy będą przechodzić swoje produkty w aukcji, kiedy robią swoje wyszukiwania, ponieważ nie będzie wyróżniać się na ścianie. Ponadto, zadadzą Ci wiele pytań na temat części przedmiotu, który nie jest widoczny na zdjęciu.

  Ja sam próbowałem rozszyfrować czy czarny płaszcz ma mankiety czy nie, ponieważ zdjęcie było zrobione bez oświetlenia i mankiety były zupełnie niezauważalne.

  Dlatego też należy fotografować ubranie przy świetle, aparatem o średnio wysokiej jakości, aby nie stracić definicji. Zrób zdjęcia z przodu, z profilu i z tyłu, a także kilka zdjęć detali. Unikaj używania lampy błyskowej aparatu, aby uniknąć odbić światła.

 • Uważaj na pytania użytkowników

  Zaoszczędzisz dużo czasu, jeśli będziesz uważał na pytania klientów. Metodą prób i błędów odkryto, że klienci, którzy zadają dużo pytań są zbyt uparci i zazwyczaj nie dokonują zakupu. Niektóre pytania mogą być całkowicie uzasadnione, jak np. pytania o wymiary odzieży, tkaninę lub kolor. Inni klienci będą prosić o więcej zdjęć, jeśli zdjęcia, które zamieściłeś nie wyglądają dobrze. Jednak ciągłe pytania, około pięciu lub więcej, mogą oznaczać, że użytkownik zbytnio waha się w swojej decyzji o zakupie i dlatego jest prawdopodobne, że nie dokona u nas zakupu.

  Z drugiej strony, od społeczności sprzedawców na Vinted zalecają nam uważać na "klientów", którzy proszą o więcej lub wyraźne zdjęcia, ponieważ mogą to być użytkownicy płci męskiej na pokładzie, którzy nie przychodzą, aby kupić coś.

 • Zadbaj o swoją obecność

  Profesjonalne i zadbane zdjęcie profilowe wraz z dokładnym, przyjaznym i miłym opisem swojej osoby. Oprócz troskliwej obsługi klienta poprzez wiadomości, oraz delikatne i piękne opakowanie produktów, doda punktów dla klientów, aby Ci zaufać, zostawić Ci dobre opinie, a także pomoże Ci wyróżnić się na Vinted jako sprzedawca.

 • Sprzedaż przedmiotów nieobjętych zakazem

  Aby nie tracić czasu na dodawanie produktów, które Vinted później usunie, proponuję sprzedawać tylko to, co nie jest zabronione.

  Co NIE może być sprzedawane na Vinted?

  Nie możesz sprzedawać na Vinted podróbek lub imitacji, leków, soczewek kontaktowych lub płynów, próbek produktów, gorsetów, produktów kosmetycznych takich jak linia oczu, maska, szminka, krem nawilżający, cień do powiek lub róż, bielizna, piercing do miejsc intymnych. Wszystko, co nie jest ubraniem: telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, książki itp.

  Co możesz sprzedać na Vinted?

  Możesz sprzedać wszystko i tylko to, co jest ubraniem. Możesz sprzedawać używane buty, t-shirty, koszulki, swetry, spodnie, sukienki, buty, bluzy, kamizelki, szaliki, czapki i inne ubrania, które można nosić z wyjątkiem intymnych.

  Gdy ktoś polubi Twój produkt, możesz złożyć mu ofertę, i zaoferować go za 5.99 € lub 6.99, jak uważasz za stosowne. Klient będzie chwalony przez Twoje oferty i będzie bardziej skłonny do zakupu, ponieważ będzie myślał, że za tę cenę ktoś inny mógłby wziąć go z ich rąk.

 • Otwórz profil na instagramie

  Kolejna wskazówka część tej listy tricks to sell on Vinted jest otworzyć swój profil Instagram. Instagram to sieć społecznościowa par excellence dla firm modowych, aby wydobyć najwięcej klientów. Otwórz profil z nazwą swojego konta vinted i z linkiem do swojego vinted w bio i zacznij publikować co sprzedajesz z hashtagami #fashion #cheap #buy #lookoftheday #segundamano #vinted i to samo w języku francuskim, ponieważ mamy francuskich klientów. Zacznij śledzić użytkowników, którzy umieszczają te hashtagi, aby stać się znanym i dawać polubienia ich postom.

  Jako backup możesz otworzyć profil na facebooku również ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz linkiem do swojego sklepu vinted i zaznaczać użytkowników, którzy lubią posty ze znanych sklepów z modą: zara, h&m, c&a, primark,... następnie umieszczaj swoje ubrania na tym profilu. Postaraj się generować rozmowę z tymi użytkownikami, aby dać im pewność siebie.

 • Dowiedz się, jak zdobyć zwolenników na Vinted

  Posiadanie zwolenników na swoim profilu Vinted jest znakiem dla przyszłych kupujących, że jesteś wiarygodnym sprzedawcą i dlatego będziesz sprzedawać więcej na Vinted.

  Dlatego właśnie chcę Ci wyjaśnić, jak zdobyć zwolenników na Vinted.

  Twoimi zwolennikami powinny być zawsze osoby, które są już zarejestrowane na Vinted. Zazwyczaj podążają za Tobą naturalnie, kiedy promujesz swoją garderobę lub produkt, czyli kiedy inni sprzedawcy Vinted widzą Cię na głównej ścianie.Więc, promowanie swojej garderoby lub produktów jest sposobem na zdobycie followersów na Vinted.Promowanie swojej garderoby lub produktów jest sposobem na zdobycie followersów na Vinted.

  Innym sposobem jest rozpoczęcie śledzenia innych kont i nadzieja, że będą one śledzić cię z powrotem. Ten sposób zdobywania zwolenników jest bardzo powszechny, tak jak to się robi w większości innych sieci społecznych. Twoje zdjęcia są również istotnym kluczem do naśladowania Ciebie. I jest to, że moda jest sprzedawany wizualnie, a my jesteśmy ogólnie przyciąga do pięknych zdjęć, które emanują do nas, że będziemy w stanie kupić niesamowite ubranie w niskiej cenie. Dlatego zrób urocze zdjęcia w swoich ubraniach. Oznacza to, że zadbana, wypielęgnowana skóra, uśmiech i ładna pozę z dobrym oświetleniem, które przywołuje modę, sprawią, że użytkownicy przyciągną się, aby Cię śledzić. Wreszcie, użytkownicy, których przyciągniesz z sieci społecznościowych, którzy lubią Twoje ubrania, będą mogli zarejestrować się na Vinted i zacząć Cię śledzić. Więc nadal rozwijać te relacje w mediach społecznościowych.

 • Zaoferuj rabat

  Jest to najważniejsza wskazówka w ramach tricków, jak sprzedawać na Vinted. Wewnątrz przesyłki dodaj do papierowej karty lub tekturki (tak prostej jak wydruk z Microsoft Word) arkusz, może być pół arkusza lub mniejszy, na którym umieścisz następującą wiadomość (w języku, który Ci odpowiada):

  LOGOTYP LUB WIZERUNEK (TWÓJ ZNAK IDENTYFIKACYJNY)
  Dziękuję bardzo za zakup!
  Chcę dać Ci 15% zniżki na następny zakup w moim sklepie Wystarczy otworzyć prywatną rozmowę ze mną i poprosić mnie, aby dać Ci rabat.
  URL TWOJEGO VINTED ACCOUNT (do odwiedzenia)

 • Zawiera mały prezent w pakiecie

  Mały prezent zawsze ekonomiczny, aby nie zmniejszyć sprzedaży jako lizak, cukierek, czekolada, tani wisiorek, breloczek, bransoletka, ... to szczegół, który pokaże klientowi, że zależy Ci na nich i dokonać sprzedaży z uczuciem. To sprawi, że wrócą do Ciebie, aby kupić od Ciebie w przyszłości.

 • Zaproś ich do śledzenia Cię na Instagramie

  Nie tylko zobaczą Twoje produkty na Vinted, ale także na Instagramie. Polecam, abyś za pomocą karteczki wewnątrz opakowania dodał adres url swojego profilu na Instagramie i zaprosił ich do śledzenia Ciebie. Nie wszyscy Twoi nabywcy będą podążać za Tobą, ale zwolennicy, których otrzymasz będą mile widziani. Śledź je z powrotem i rozpocząć dając codzienne lubi ich posty i komentując podczas przesyłania swoich artykułów, to zawsze będzie przypominać im o swoim istnieniu.

 • Wzrost cen za stację

  Różne elementy odzieży, które można umieścić na sprzedaż w szafie Vinted zazwyczaj odpowiadają konkretnej pory roku i będą wymagane przez użytkowników. Jak jest większy popyt, możemy podnieść cenę. W ten sposób zarobisz więcej pieniędzy, podnosząc cenę tych ubrań o kilka euro, nie osiągając pierwotnej ceny i zawsze będzie to uczciwe.

 • Promuj tylko potencjalne produkty

  Promowanie produktów lub swojej garderoby jest obowiązkowe, aby dotrzeć do większej liczby klientów, ponieważ Vinted umieszcza nas na głównej ścianie i w sugestiach. Ale promowanie jakiejkolwiek odzieży nie jest optymalne, jeśli nie chcesz stracić pieniędzy. Oszczędzaj pieniądze, promując tylko te przedmioty, które odpowiadają sezonowi lub są bardzo modne.

 • Zadbaj o swój towar

  Zalecam, abyś wszystkie ubrania, które zamierzasz sprzedać, trzymał w kartonie, dobrze złożone i z odświeżaczem powietrza. Jak na przykład odświeżacz powietrza do ubrań z talku z Mercadony, ponieważ jest tani i pozostawia bardzo silny zapach czystości. Najlepiej, abyś nie korzystała z tych ubrań, które masz w szafie, bo z czasem się zniszczą i nie będą odpowiadały opisowi, który podałaś na początku.

 • Prześlij maksymalną liczbę produktów

  Im więcej produktów wrzucisz na swój profil, tym łatwiej będzie użytkownikom kupić coś od Ciebie, bo będą mieli wybór. Nawet jeśli widzieli ubranie, które nie przekonuje ich w galerii, jeśli w końcu trafią do Twojej szafy i będziesz miał więcej przedmiotów, możesz zwiększyć przyszłą sprzedaż.

 • Wzrost cen najlepiej sprzedających się produktów Vinted

  A jest tak, że wgrywasz ubrania, ubrania i jeszcze więcej ubrań do swojej szafy i możesz wgrywać ubrania dzień i noc, ale potem kupujesz jedne, a nie kupujesz innych, a my wszyscy, którzy sprzedajemy w Vinted wiemy, że ....

  Więc w tej liście tricków do sprzedania na Vinted chcę się z Tobą podzielić tym, co sprzedałam kilka razy, nie tylko raz, nie dwa, nie trzy, może nawet cztery, bo miałam to powtórzone w szafie. W ten sposób można poprosić o więcej pieniędzy dla tych przedmiotów niż dla innych podczas sprzedaży na Vinted.

  Daję wam również w tej liście kolory, które są najbardziej sprzedawane, choć w rzeczywistości możemy podsumować je w tych kolorach, które są najbardziej podstawowe, ponieważ są one bardziej combinable, ale zobaczmy to!

  Odzież zimowa
  Odzież zimowa
  Buty do kostki prawie bez obcasa: czarne i brązowe
  Szare i czarne swetry
  Beżowe, szare i czarne płaszcze typu trencz
  Kurtki parka z futerkiem w środku, neutralne kolory.

  Odzież między sezonami
  Marynarki: biały, czarny, niebieski, niebieski i brązowy kolory.
  Koszule z długim rękawem: błękity, neutralne kolory, tradycyjne kroje.
  Czarne plisowane spódnice. Kombinezon z długimi rękawami w stylu jeansowym.
  Moccasin shoes/obuwie z brązowymi sznurowadłami i tradycyjne białe trampki.
  Długie rękawy, nisko wycięte body.
  Nisko wycięte body z długim rękawem, które dobrze podkreślają sylwetkę.

  Odzież letnia
  Szorty dżinsowe
  Płynne sukienki z falbanami
  Spodenki Jumpsuit

  Akcesoria
  Zegarki i torebki: eleganckie, strojne, w neutralnych kolorach.

 • Dostosuj ceny

  Kluczem są ceny. Użytkownicy będą filtrować Twoje produkty według ceny. Każdy klient ma swoją kieszeń i preferencje. Najlepszym sposobem na uzyskanie pożądanej ceny za odzież jest ustalenie zysku, jaki chcesz uzyskać i dodanie do niego liczby 4. Na przykład, chcesz zarobić ze swetrem 6 euro, i dodać 4, otrzymasz ostateczną cenę 10 euro, które można umieścić kończąc w dziesiętnych jako 9,99 euro, ponieważ klient będzie miał percepcję płacenia mniej.

 • Najniżej sprzedające się przedmioty w Vinted spadają w cenie

  Po zobaczeniu, co najlepiej sprzedaje się w Vinted, musimy nazwać te ubrania, które możemy mieć w naszej szafie przez dni, tygodnie, lata,... i nie mamy tyle szczęścia, aby je sprzedać.

  A jest tak, że tak jak w prawdziwych salonach mody, nie wszystkie ubrania udaje się sprzedać, mogą nam się podobać w momencie, gdy je kupujemy, ale nie przypadają do gustu innym osobom. Albo są to ubrania bardzo tymczasowe lub specyficzne i trudno je dopasować do kogoś innego lub nie będzie miał okazji ich nosić.

  Albo są to bardzo tymczasowe lub specyficzne ubrania i trudno, aby były one warte innej osoby lub nie będą miały okazji ich nosić.

  Jednak czasami te przedmioty nie sprzedają się, ponieważ nie podałeś szczegółów w opisie lub zdjęcia nie są dobrze zrobione i wyglądają zbyt ciemno. Są to jedne z najtrudniejszych przedmiotów do sprzedania na Vinted:


  Długie spodnie (najlepiej sprawdzają się luźne spodnie)
  Buty na bardzo wysokim obcasie lub szpilki
  Bardzo długie ubrania
  Bardzo duże rozmiary ubrań lub butów
  Bardzo błyszczące stroje imprezowe
  Suknie ślubne lub garnitury

  Jeśli masz ubrania, które masz problemy ze sprzedażą i chcesz się ich pozbyć, co polecam zrobić z ubraniami, które masz problemy ze sprzedażą, jest obniżenie ceny lub przejdź do innych sklepów, gdzie kupują ubrania i sprzedać je dla Ciebie..

 • Ponownie prześlij swoje produkty

  Innym trikiem, aby sprzedawać więcej na Vinted jest ponowne załadowanie produktu. To znaczy, jeśli minie kilka dni i promocje nie sprzedają tego produktu, możesz go okresowo ponownie załadować, aby inni użytkownicy mogli go zobaczyć w panelu głównym. Sposób na promocję bez płacenia, choć nieco pracochłonny.

 • Szanuj najlepszy czas na publikację na Vinted

  Jak w sieciach społecznościowych, są godziny, w których jeśli opublikujemy nasze artykuły da nam większy plon, czyli dostaniemy więcej polubień, a niektóre zakup. W ciągu dnia najlepsze czasy na publikację są między 10 a 13 godziną. Pomiędzy tym ludzie dostają 100% dnia, a 13 jest kiedy ludzie zaczynają robić jedzenie, odbierać dzieci i innych..

 • Przestrzeganie terminów promocji

  Zazwyczaj środkowe tygodnie miesiąca są tymi, w których mniej się sprzedaje, ponieważ ludzie zazwyczaj pobierają opłaty w ostatnim tygodniu lub pierwszym tygodniu miesiąca, będąc ostatnim tygodniem miesiąca i pierwszym tygodniem następnego miesiąca dwa tygodnie, w których więcej się sprzedaje. Musimy również wziąć pod uwagę, że weekendy w miesiącach letnich, w których ludzie zazwyczaj cieszą się latem jest bardziej skomplikowana do sprzedaży.

  Więc jeśli promować produkty w tym zakresie będziesz miał więcej zwrotu z inwestycji i sprzedać więcej na Vinted. Mam nadzieję, że te tricki na sukces w Vinted są dla Ciebie pomocne.

  Z drugiej strony, najlepsze dni do sprzedaży są wtorki, środy, czwartki i niedziele. Tutaj nie mam dlaczego, ale są to dni, w których dostaję najwięcej ruchu ge polubień i zakupów, które dostałem, odkąd zacząłem sprzedawać w lipcu 2019 roku.

 • Załóż swoje ubrania

  Również inny trick do sprzedaży więcej na Vinted jest to, że nosić ubrania. Potencjalnym klientom łatwiej jest wyobrazić sobie, jak dana odzież będzie wyglądać, jeśli zdjęcia, które zamieszczasz, przedstawiają odzież noszoną przez konkretną osobę. Możesz zrobić zdjęcia sobie lub przekonać przyjaciela i zrobić wszystkie zdjęcia wszystkich swoich ubrań w jednym ujęciu.

  Jeśli zdecydujesz się na zrobienie zdjęć samemu z ubraniami, możesz użyć selfie stick do trzymania telefonu. W moim przypadku miałem lustrzankę przed przyjazdem Vinted do Hiszpanii, potem używam jej na statywie z pilotem, którym kręcę aparatem. Używam również dwóch reflektorów z Aliexpress, które kosztowały mnie 30 euro oba w ofercie, oraz struktury tła do fotografii również z Aliexpress, bardzo lekkiej i rolki białego plastikowego obrusu o długości dwóch metrów, który kupiłem w chińskim sklepie niedaleko mojego domu.

 • Promuj swoje produkty

  Wyróżnienie się w Vinted jest proste. Poza tym wyróżnianie się od reszty da nam więcej szans na sprzedaż jako kolejny z tricków do sprzedaży na Vinted.

  Aby przyspieszyć sprzedaż swoich przedmiotów istnieje możliwość ich promocji. Promocja ta może być wykonana indywidualnie na każdym produkcie w opcji "Highlight", na 3 dni lub na 7 dni. Można też wyeksponować całą garderobę na tydzień. Oznacza to, że będziesz zajmował linię w wynikach użytkowników przeplatających się w ich wyszukiwaniach.

  Polecam Ci promowanie produktu przez trzy dni i z dobrymi zdjęciami. Kilka dni później powtórz tę czynność z innym przedmiotem.

 • Poprawna edycja zdjęć

  Tak, jest! Istnieje poprawny sposób dodawania zdjęć, a to dlatego, że wielokrotnie Vinted usuwa artykuły, ponieważ jego mechanizm wykrywa, że naruszają one prawa autorskie i w zasadzie wskazuje, że zdjęcia wzięliśmy z innych stron. Jeśli więc Twoje zdjęcia są dobre, wykonane lustrzanką lub profesjonalnym telefonem komórkowym, polecam Ci edycję zdjęć bez dużych kontrastów.

 • Zdobądź produkty do sprzedaży

  Si te has aficionado a vender y no te queda más ropa, puedes hacerte con ropa de familiares. Hay muchas personas que no tienen tiempo de vJeśli polubiłeś sprzedaż i nie masz już więcej ubrań, możesz dostać w swoje ręce ubrania od krewnych. Jest wiele osób, które nie mają czasu na sprzedaż, a mają ubrania, które zajmują ich szafę i nie pozwalają jej uporządkować tak, jak by chciały. Zapytaj przyjaciół, sąsiadów, swoją matkę, partnera, szwagra lub siostrę, każdego!ender y tienen ropa que ocupa su armario y no le deja ordenarlo como querrían. Pregunta a amigas, amigos, vecinos, a tu madre, a tu pareja, tu cuñado o tu cuñada, ¡a todos!

 • Pisz recenzje własnych ubrań na swoim blogu

  Facebook ma wiele ciekawych grup dla blogerów, a w szczególności blogerów modowych. Skorzystaj z okazji i napisz na swoim blogu recenzję opisującą Twoje ubrania z linkami do Vinted i opublikuj te artykuły w grupach na Facebooku, do których dołączyłeś ze swoim użytkownikiem Facebooka w ten sposób możesz przyciągnąć użytkowników do zakupu, a nawet jeśli nie kupią Cię, jeśli czytają Twoje artykuły zawsze możesz pozycjonować się w Google dla terminów, dla których ludzie szukają zakupu, na przykład "sukienki Vinted" (jest to trochę bardziej zaawansowane, ale jeśli zrozumiałeś to lepiej, jeśli nie to wyjaśnię to wkrótce).

 • Użyj magicznego Hashtagu na Instagramie

  Przygotuj swój Instagram. Zrób to bardzo ładne z Twojego zdjęcia profilowego, ponieważ na Instagramie hashtag #Vinted jest już używany, a ludzie używają go do umieszczania swoich ubrań, również używać hashtagów #segundamano i jego homonimów w języku francuskim, ponieważ żyjemy z francuskich sprzedawców i kupujących #secondemain. Polecam wgrać jedno zdjęcie dziennie używając tych hashtagów i dać kilka polubień ludziom, którzy piszą na ten hashtag, którzy zostaną przyciągnięci do Twojego profilu, gdzie znajdą link do Twojej galerii Vinted.

 • Wykorzystaj w pełni Pinterest poprzez udostępnianie pinów

  Pinterest to wspaniała cyfrowa okazja, aby przyciągnąć więcej osób do Twojego profilu Vinted.

  Kiedy akcja "Pin" osea zdjęcie w sieci społecznej obrazów Pinterest, gdzie jest zazwyczaj duża społeczność mody, przyciągamy publiczność do tego zdjęcia, że bycie uderzające (to będzie, jeśli zrobiłeś swoją pracę domową fotograficzne, będziemy mówić o tym w innym poście), w którym możemy dodać link do każdego z nich, które prowadzi ich do tego ubrania w Vinted lub do naszego profilu Vinted w ogóle.

 • Użyj kanału YouTube

  Youtube, najbardziej znana sieć społecznościowa wideo i wyszukiwarka w tym formacie, może również dać nam możliwość posiadania większej liczby klientów. Pomysł jest taki, że tworzysz kanał Youtube, gdzie masz bardzo proste zadanie do wykonania, a to jest to, że kiedy robisz swoje zdjęcia odzieży do przesyłania do Vinted również zrobić kilka małych filmów z odzieży w ruchu, noszenie ich.

  Kiedy masz ten film ustawiony za pomocą bardzo prostych programów, które można znaleźć w sieci, wystarczy przesłać go i w opisie dodać swój link Vinted. Pamiętaj, aby w filmiku napisać, że mogą kupić Twoją odzież na Vinted i że znajdą ją w linku w opisie. Kolejne źródło potencjalnych klientów!


Mam nadzieję, że ten artykuł jest dla Was przydatny, a przede wszystkim, że nie podejmujecie decyzji bez wcześniejszego wypróbowania. Vinted nie jest niebezpieczną platformą, podobnie jak jej działalność. W rzeczywistości problemy, które możesz mieć, są bardzo krótkotrwałe, więc śmiało!