Jak zdobyć punkty w SHEIN za DARMO Do czego one służą? Szybko i łatwo]

WSZYSTKO o zdobywaniu punktów na SHEIN! Dowiedz się, co to są punkty, do czego służą i jak je szybko zdobyć podczas zakupów ubrań i dodatków w internetowym sklepie odzieżowym SHEIN.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
jak zdobyc punkty shein

SHEIN jest bez wątpienia jednym z najbardziej ekonomicznych sklepów odzieżowych w Internecie i chociaż istnieją inne alternatywne sklepy odzieżowe, SHEIN ma zalety w momencie zakupu, których inne sklepy nie mają.

SHEIN to sklep odzieżowy z chińskim pochodzeniem, w którym znajdziesz odzież damską, męską, chłopięcą i dziewczęcą, dom, akcesoria, produkty kosmetyczne, a nawet odzież plus size. Różnorodność jest szeroki, jego tanie ceny i międzynarodowe wysyłki, są czynniki, które doprowadziły je do jednego z najbardziej popularnych sklepów mody. Ludzie zaczynają nawet odsprzedawać markę, jak wyjaśniam w tym artykule..

Ale to ich oferty, ich kupony i ich program punktowy, który sprawia, że SHEIN wyróżnia się i jest tak atrakcyjny dla kupujących, ponieważ mogą oni uzyskać wielką zniżkę na swoje zakupy w wysokości prawie 50%.

W tym artykule przedstawiam Ci wszystkie informacje na temat programu punktów SHEIN, do czego służą i jak je zdobyć, jest to DARMOWE, szybkie i bardzo proste!

Co to są punkty SHEIN i do czego służą?

Punkty w SHEIN to te, które posłużą Ci do uzyskania rabatów podczas zakupów i kupowania taniej.

100 punktów jest równoważne 1 USD (dolar amerykański). Dolary amerykańskie we wszystkich innych walutach są zazwyczaj równoważne niższej wartości. Dlatego powinieneś zdobyć wystarczającą ilość punktów, jeśli chcesz uzyskać duży rabat na zakup.

Możesz sprawdzić, ile punktów masz do zrealizowania za swoje zakupy w sekcji "Moje punkty" w swoim panelu użytkownika SHEIN.

jak zdobywać punkty na shein

Ważne jest, aby pamiętać, że można użyć punktów tylko do zapłaty za maksymalnie 70% wartości zakupu, nie wliczając w to wysyłki i obsługi lub podatków. Kiedy Twoje punkty stracą ważność, będą stopniowo usuwane z Twojego konta.

Kiedy zwrócisz zamówienie, otrzymasz swoje punkty z powrotem na swoje konto, abyś mógł je wykorzystać kiedy tylko zechcesz.

Jak zdobyć Punkty w SHEIN?

To są sposoby na zdobycie Punktów w SHEIN, które masz na wyciągnięcie ręki w ramach aplikacji i strony internetowej do kupowania ubrań:

 1. Zweryfikuj swój adres e-mail

  Już po zarejestrowaniu się na stronie i potwierdzeniu swojego adresu e-mail otrzymasz 100 darmowych punktów z okresem ważności 4 miesięcy, aby je zrealizować. Również w mailu weryfikacyjnym, który wysyłają już dostajesz 3 euro zniżki na pierwsze zamówienie powyżej 29 euro.

 2. Zrób zakupy w sklepie

  Za każdy dokonany zakup otrzymasz 1 punkt za każdego dolara wydanego na ten zakup, jest to kolejny ciekawy sposób jak zdobyć punkty w SHEIN. Pamiętaj jednak, że aby otrzymać punkty, musisz potwierdzić przyjęcie zamówienia w sekcji "Moje zamówienia".

 3. Komentarz na temat produktów SHEIN

  Komentowanie produktów, które zakupiłeś, również przyniesie Ci punkty. Otrzymasz 10 punktów za komentarz, 20 punktów za komentarz z obrazkiem, a kolejne 5 punktów otrzymasz, jeśli ocenisz rozmiar. Po prostu przejdź do swoich zamówień, kliknij na "szczegóły", a następnie na "Dodaj komentarz" przy pozycji, którą chcesz skomentować. Poczekaj, aż Twój komentarz zostanie zatwierdzony, aby otrzymać punkty.

 4. Pobierz aplikację SHEIN

  Jeśli pobierzesz aplikację SHEIN APP i zalogujesz się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła, również otrzymasz punkty szybko i łatwo. Za zalogowanie się do APP otrzymasz jeden punkt..

 5. Zameldować się codziennie na APP

  W APP możesz również zdobyć punkty w SHEIN. To bardzo proste, wystarczy wejść do sekcji punktów w aplikacji SHEIN APP każdego dnia i kliknąć na każde z małych kółek odpowiadających dniu, w którym jesteś, a otrzymasz różne ilości punktów, jak widać na obrazku. Możesz również włączyć przypomnienie, aby codziennie pokazywało Ci powiadomienie na telefonie komórkowym, aby przypomnieć Ci o zameldowaniu się.

  jak zdobywać punkty na shein
 6. Weź udział w konkursach na stroje

  Tworząc stroje w formie kolażu z różnymi ubraniami i akcesoriami z serwisu możesz zdobyć punkty i zostać wybraną przez redaktorów SHEIN.

 7. Weź udział w pokazach SHEIN na żywo

  Podczas występów SHEIN na żywo możesz zdobywać punkty. Te pokazy na żywo odbywają się w środy, a punkty można zdobyć dzieląc się linkiem na żywo lub klikając na skrzynie ze skarbami, które pojawią się podczas pokazu na żywo.

 8. Opublikuj swój wygląd

  Jednym z konkursów, które oferuje SHEIN są konkursy wyglądu. Możesz otrzymać 5 punktów za każdy załadowany look z ubraniami SHEIN.

Są to wszystkie sposoby, które istnieją na jak zarobić punkty SHEIN, jest to bardzo proste i z małymi codziennymi gestami otrzymasz zniżki na istniejące oferty na ubrania, które kupisz za bardzo małe pieniądze.

Czytaj dalej bloga, aby znaleźć wiele innych przydatnych treści, które pomogą Ci skutecznie oszczędzać i zarabiać pieniądze.