change blog language
metody płatności shein

Czy SHEIN ma plany płatności? Sposoby zapłaty za zakup w SHEIN [2022]

Chcesz wiedzieć, kiedy SHEIN zostanie wypłacony i jak możesz odroczyć płatności? Odkryj plany płatności, które SHEIN ma do wyboru, aby wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.

Jeśli chodzi o kupowanie online, nie zawsze możemy w tej chwili dokonać płatności za nasz zakup, ponieważ albo nie mamy dostępnych pieniędzy, aby wpłacić te pieniądze, albo ponieważ wiemy, że za kilka dni uzyskamy dochód pieniędzy, które rozwiążą płatność.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy SHEIN ma plany płatności , czas dowiedzieć się, w jaki sposób możesz zapłacić SHEIN, aby Twoje zakupy były wygodniejsze.

Czy SHEIN ma plany płatności?

SHEIN jeśli masz plany płatności , oznacza to, że oprócz możliwości płacenia kartą lub Paypal, jak to robiono do tej pory, SHEIN współpracuje z firmami, które pomagają swoim klientom płacić Twoje zamówienia w instalacjach.

Rodzaje planów płatności SHEIN

Zasadniczo w SHEIN istnieją dwa rodzaje bardzo podobnych planów płatności, które zobaczysz poniżej:

 • Plan płatności w SHEIN z Klarną : Klarna to jedna z najpopularniejszych wygodnych platform płatniczych. Pozwala nam opłacić zamówienie SHEIN w 4 ratach płatnych co dwa tygodnie. Klarna nie ma prowizji od płatności.

  Nawet Klarna oferuje program motywacyjny o nazwie Vibe, co oznacza, że ​​za każdego dolara wydanego na SHEIN otrzymasz jeden punkt. Punkty można wymienić na karty podarunkowe w wybranych sklepach z modą lub kosmetykami Klarna.

 • Plan płatności w SHEIN z Afterpay : na drugim miejscu znajduje się Afterpay, kolejna znana platforma, która również pomaga nam płacić raty w SHEIN w wysokości 4 rat, płacąc jedną co dwie tygodni. Formy płatności AFterpay są bardzo szybkie, a Afterpay nie wiąże się z żadnymi prowizjami.

 • Płatność kartą: w SHEIN możemy łatwo płacić kartą. Jest to najbardziej tradycyjna i używana forma płatności, za pomocą której wystarczy dodać kartę, aby móc dokonać płatności. Dla większego bezpieczeństwa zaleca się posiadanie wirtualnej karty podczas dokonywania płatności.

 • Płatność gotówką: Płatność gotówką obecnie nie istnieje w firmie SHEIN. Jednak w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej płatności można dokonać za pomocą bankomatu OXXO, ale nie ma płatności fizycznej, takiej jak płatność przy odbiorze. Możesz zapłacić osobiście, jeśli możesz odwiedzić fizyczny sklep SHEIN.

 • Płatność przez Paypal: Najbezpieczniejszym sposobem płacenia w SHEIN jest płacenie przez Paypal. Musisz mieć konto Paypal połączone z Twoją bankową kartą kredytową, aby móc korzystać z Paypal. W przypadku problemów z zamówieniem możesz zażądać od Paypal zwrotu pieniędzy i to oni zgłoszą roszczenie do SHEIN w przypadku, gdy nie będą chcieli zwrócić Ci pieniędzy bezpośrednio.

Jak działają plany płatności SHEIN

Zwykle plany płatności SHEIN obejmują 4 płatności, jedną co dwa tygodnie.

Oznacza to, że cena Twojego zakupu zostanie podzielona na 4 płatności, czyli pomiędzy 4, więc jeśli Twój zakup ma wartość 80 dolarów, będziesz musiał zapłacić 20 dolarów co dwa tygodnie.

Kroki do zapłaty w ratach w SHEIN

Etapy płatności w instalacjach w SHEIN są następujące:

 1. Najpierw musisz wejść na stronę SHEIN, podając swoją nazwę użytkownika i hasło.

 2. Następnie wypełnij torbę na zakupy produktami, które chcesz kupić.

 3. Zastosuj kupony i punkty przed przystąpieniem do płatności tak, jakbyś płacił w tradycyjny sposób.

 4. Kontynuuj, aby zapłacić za zakup i w metodzie płatności musisz wybrać Klarna lub Afterpay, aby zapłacić w instalacjach.

 5. Aplikacja lub sieć SHEIN połączy się z Klarną, gdzie co dwa tygodnie poprosi Cię o dane karty, w której zostaniesz obciążony 4 ratami.

 6. Poczekaj na wpłaty i gotowe!

Pamiętaj, że jeśli chcesz zaoszczędzić więcej pieniędzy i chcesz otrzymać zwrot gotówki, czyli zaoszczędzić procent swojego zakupu, możesz zrobić cały ten proces, dokonując zakupu w LetyShops w ten sam sposób, jak wskazano powyżej.

Czy artykuł był dla Ciebie przydatny? Jeśli tak, nie zapominaj, że istnieje wiele innych powiązanych przedmiotów, które Ci się spodobają i sprawią, że zakupy w SHEIN będą jeszcze bardziej ekscytującym przeżyciem.