Jak uzyskać bezpłatną wysyłkę w SHEIN [SZTUCZKI i klucze, aby zapłacić mniej]

Oszczędzaj dzięki zamówieniu SHEIN! Zapomnij o płaceniu za wysyłkę w SHEIN, ponieważ ten sklep odzieżowy dla kobiet, mężczyzn, dzieci i domu daje nam możliwość kupowania bez wysyłki w prosty sposób.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
shein darmowa wysylka

Bezpłatna wysyłka SHEIN pomoże Ci zaoszczędzić na zamówieniu w łatwy i prosty sposób, w ten sposób możesz kupić większą ilość odzieży w tej samej cenie.

Minimalne zamówienie od SHEIN, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę , wynosi 29 euro, chociaż będzie to zależeć od kraju, w którym mieszkasz, ponieważ każdy kraj ma inną walutę, wynoszącą 29 euro w przypadku krajów należących do do Unii Europejskiej.

Kupony SHEIN, aby uzyskać bezpłatną wysyłkę, mogą sprawić, że osiągniemy bezpłatną wysyłkę bez minimalnego zakupu lub bezpłatną wysyłkę, w której minimalna cena zamówienia jest obniżona poniżej 29 euro.

Należy okresowo sprawdzać, czy każdy z kuponów jest nadal aktywny, ponieważ mają datę ważności i możesz zapomnieć o ich użyciu. Aby to zrobić, odwiedź swój profil w aplikacji i kliknij kupony, aby zobaczyć te, które masz.

Odkryj w tym artykule wszystkie istniejące sposoby uzyskania bezpłatnej wysyłki na SHEIN od dzisiaj w tym artykule.

Jak uzyskać bezpłatną wysyłkę w SHEIN

Nie istnieje wiele sposobów, dzięki którym można otrzymać kupony bezpłatnej wysyłki od SHEIN , ale wszystkie najczęstsze znajdziesz na poniższej liście:

 1. Kupony bezpłatnej wysyłki SHEIN poza aplikacją

  Kupony bezpłatnej wysyłki SHEIN nie pojawią się w aplikacji SHEIN ani na stronie internetowej, ale można je znaleźć online na różnych stronach internetowych. Musisz odwiedzić stronę po stronie i pobrać każdy kupon, aby uzyskać bezpłatną wysyłkę.

  Zastosuj te kupony, wprowadzając kod znaleziony w Internecie, ponieważ nie pojawi się on na liście kuponów.

 2. Kupony bezpłatnej wysyłki SHEIN w aplikacji

  W niektórych przypadkach firma SHEIN może dać Ci kupony na bezpłatną wysyłkę o cenie mniejszej niż 20 euro od Twojego zamówienia. Kupony te mogą być wysyłane do Ciebie pocztą e-mail, gdy subskrybujesz ich biuletyn lub pojawiają się w tej samej aplikacji.

  Zobaczysz te kupony na swojej liście kuponów, gdy złożysz zamówienie.

 3. Kup więcej niż 29 EUR, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę SHEIN

  Jeśli Twoje zamówienie jest warte 29 euro (równowartość kwoty w walucie obowiązującej w Twoim kraju), otrzymasz bezpłatną wysyłkę.

  Mówi się, że w niektórych krajach, takich jak Meksyk, minimalne zamówienie, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę, jest niższe, jeśli korzystamy z aplikacji, niż w przypadku korzystania z witryny internetowej do zakupów w SHEIN.

  Z tego powodu sprawdź koszt minimalnego zamówienia w swoim kraju, ponieważ różni się on w każdym kraju.

 4. Kup w niedzielę, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę SHEIN

  W niedziele i opuszczone godziny, które zwykle są zaskoczeniem, firma SHEIN zapewni bezpłatną wysyłkę wszystkim osobom, które złożą zamówienie w swojej aplikacji.

  Gdy bezpłatna wysyłka jest aktywna w SHEIN, na stronie głównej pojawi się licznik odliczający czas, który wskazuje pozostały czas, aby móc dokonać tego zakupu z wysyłką za 0, bardzo uważny!

 5. Bezpłatna dostawa dla nowych klientów SHEIN

  Firma SHEIN może czasami oferować bezpłatną wysyłkę nowym klientom. Możesz wiedzieć, czy ta oferta jest aktywna, jeśli zobaczysz komunikat na jej stronie głównej, aby zakwalifikować się do pierwszego zamówienia bez kosztów wysyłki.

 6. Użyj gier SHEIN, aby uzyskać bezpłatną wysyłkę

  W SHEIN masz różne gry, takie jak ruletka, dzięki którym łatwo otrzymasz darmowe kupony.

  Graj w te gry codziennie, aby mieć większe szanse na zdobycie tych kuponów.

 7. Połącz się z Lives, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę na SHEIN

  SHEIN transmituje na żywo za pośrednictwem aplikacji w środowe popołudnia / noce w zależności od kraju, w którym się znajdujesz, aby pokazać swoje nowe trendy.

  Podczas tych bezpośrednich ofert kupony z bezpłatną wysyłką dla zamówień o minimalnej cenie poniżej 29 euro.

  Dlatego połącz się z nimi bezpośrednio, aby łatwiej uzyskać bezpłatną wysyłkę. I użyj go dwie godziny później, ponieważ ten kupon szybko wygaśnie.

Czy już zdecydowałeś, jak otrzymać bezpłatną wysyłkę SHEIN? Cóż, zapraszam również do dalszego czytania wszystkich artykułów na tym blogu związanych z SHEIN, które pomogą Ci zaoszczędzić więcej przy zakupie ubrań i uzyskać naprawdę tani zakup.