Gdzie mogę znaleźć sklep stacjonarny SHEIN do robienia zakupów? (2023)

W SHEIN możesz kupować fizycznie, a jeśli chcesz wiedzieć, które strony oferują możliwość osobistego zakupu ubrań i przymierzenia, w tym artykule podpowiem Ci, jak znaleźć fizyczne sklepy SHEIN.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
shein magazyn

Jeśli chodzi o zakupy w sklepach odzieżowych, takich jak SHEIN, zawsze lubimy robić to osobiście. Z pewnością znasz już sklep internetowy SHEIN, ale czy istnieje sklep fizyczny SHEIN?

Rodzaj sklepów stacjonarnych SHEIN

Istnieją dwa rodzaje sklepów fizycznych, które SHEIN może udostępnić użytkownikom do robienia zakupów:

  • Sklepy fizyczne: Istnieją sklepy fizyczne, w których firma SHEIN może otwierać i sprzedawać swoje produkty. Do tej pory nie możemy znaleźć takiego sklepu na świecie.

  • Sklepy pokrewne: istnieją sklepy, które zawierają umowy z SHEIN na sprzedaż niektórych rodzajów odzieży, na przykład kolekcji lub zwrotów.

  • Sklepy efemeryczne: sklepy efemeryczne to tymczasowe sklepy zwane Pop Up Stores, które firma SHEIN oficjalnie otwiera na ograniczony czas w celu promowania kolekcji lub organizowania specjalnych wydarzeń.

Dlaczego kupować w sklepie fizycznym SHEIN

Fakt, że sklepy internetowe utrudniają nam kupowanie mody bez pomyłek w rozmiarach lub kolorach, sklepy fizyczne pomagają nam zobaczyć produkt i wiedzieć, jak będzie do nas pasować.

Pomimo tego, że SHEIN podaje nam wszystkie pomiary każdego rozmiaru każdego produktu na swojej stronie internetowej, zawsze łatwo jest popełnić błąd i ostatecznie kupić coś, z czego nie będziemy mogli później skorzystać, ponieważ wiele z nich przecenione produkty nie mają możliwości zwrotu.

Możliwość odwiedzenia i zrobienia zakupów w fizycznym sklepie SHEIN to zaleta udanych zakupów.

Gdzie są sklepy fizyczne SHEIN

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma sklepów fizycznych SHEIN, ale istnieją wyjątki, takie jak sklepy Pop Up lub sklepy tymczasowe, które SHEIN często otwiera w Stanach Zjednoczonych i można je traktować jako jedyne Fizyczne sklepy SHEIN z wyjątkiem jednego, który obecnie istnieje w Hiszpanii.

Jednak w krajach Ameryki Łacińskiej, takich jak Meksyk, Argentyna, Brazylia, Peru czy Kolumbia nie ma fizycznych sklepów SHEIN, ale nie jest to coś wyłącznie dla Ameryki Łacińskiej, ponieważ w krajach W krajach Unii Europejskiej, takich jak Hiszpania, Francja, Włochy czy Szwecja, również nie ma sklepów. Podobnie jak w Wielkiej Brytanii.

Jedynym wyjątkiem od fizycznego sklepu, który istnieje na świecie, jest sklep Shana w Barcelonie (Hiszpania), marka, która postanowiła zawrzeć umowę z SHEIN, aby zachować zwroty klientów i sprzedawać je w swoim sklepie, ale nie to sklep SHEIN, który otworzyli, jeśli nie miejsce, w którym możemy przejrzeć niektóre ubrania, zobaczyć ich jakość fizycznie, a także przymierzyć i kupić w tej samej cenie, co w sklepie internetowym.

Dlaczego nie ma sklepów stacjonarnych SHEIN?

SHEIN jest odnoszącym największe sukcesy internetowym sprzedawcą mody na świecie. Na początku zdecydowali się na sprzedaż online na arenie międzynarodowej, docierając ze swoimi produktami do wszystkich części świata.

Nie posiadanie sklepów fizycznych pomogło im obniżyć koszty odzieży, aby uzyskać większe zyski. i dlatego otwieranie sklepów stacjonarnych nie jest w planach SHEIN.

Gdzie znaleźć sklepy stacjonarne SHEIN?

Zwykle, aby poznać lokalizacje nowych sklepów SHEIN, będziemy musieli wejść na stronę internetową SHEIN tylko po to, aby poznać nowe Pop Up Stores. Z drugiej strony, w publikowanych codziennie wiadomościach cyfrowych można znaleźć nieefemeryczne sklepy.

Jednakże, ponieważ nie jest to główna strategia SHEIN, fakt fizycznej sprzedaży nie jest informacją, która bardzo się zmienia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SHEIN, masz wszystkie sekrety najsłynniejszej chińskiej aplikacji modowej w tym artykule, który znajdziesz poniżej.