Zwroty SHEIN, Jak zwrócić odzież SHEIN [Aktualizacja 2023]

Nie lubisz lub nie pasujesz do ubrań SHEIN? Więc możesz zwrócić ubrania SHEIN. Dowiedz się o procesie i wymaganiach, aby odzyskać pieniądze SHEIN.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.
shein zwroty

Przed zakupem odzieży online lub jakiegokolwiek innego produktu należy zapoznać się z zasadami zwrotów, ponieważ trudność w zwrocie tych produktów może sprawić, że ich nie kupisz. Etui SHEIN jest świetne, ponieważ możemy kupić i zwrócić ubrania i inne produkty w zaledwie kilku krokach.

Jak zwrócić ubrania SHEIN ?

Aby zwrócić odzież SHEIN, musi być ona w idealnym stanie, w takim samym stanie, w jakim została do Ciebie wysłana, nawet w tym samym opakowaniu. Opakowanie zostanie rozerwane przy otwieraniu paczki, ale nadal należy je wysłać wygodnie w tym samym zamknięciu. Wykonaj następujące czynności, aby zwrócić odzież SHEIN :

 1. Upewnij się, że nie trwało to zbyt długo : możesz zwrócić zamówienie SHEIN w ciągu maksymalnie 45 dni od dokonania zakupu.

 2. Produkty uszkodzone : jeśli chcesz zwrócić produkt, ponieważ jest uszkodzony, należy najpierw porozmawiać z obsługą klienta firmy SHEIN, aby udzieliła informacji, jak postępować. Jeśli wyślesz zamówienie z uszkodzonym przedmiotem bez wcześniejszego wskazania tego, nie będzie on mógł dokonać zwrotu.

  Możesz skontaktować się z firmą SHEIN za pośrednictwem aktywnego czatu internetowego od poniedziałku do niedzieli.

 3. Sprawdź, czy Twój produkt podlega zwrotowi : Nie wszystkie produkty można zwrócić w firmie SHEIN. Niektóre produkty, których nie można zwrócić w SHEIN , to body, bielizna, kosmetyki, majsterkowanie, produkty imprezowe, zwierzęta domowe, biżuteria lub akcesoria. Nie możesz zwrócić strojów kąpielowych, których ochrona higieniczna nie jest w idealnym stanie.

  Jeśli zwrócisz odzież z tych kategorii, która nie jest w idealnym stanie lub odpowiada prezentom lub promocjom określonym przez SHEIN, jako że nie można ich zwrócić, nawet jeśli dotrze do siedziby SHEIN, nie będą mogli zwróć pieniądze.

 4. Wydrukuj etykietę zwrotną : sposób na wydrukowanie etykiety zwrotnej polega na uzyskaniu dostępu do konta SHEIN i sekcji zamówień, kliknięciu zamówienia, które chcesz zwrócić, i zażądaniu zwrotu, klikając przycisk „Dokonaj zwrotu”, wybierając metodę zwrotu.

 5. Zwroty depozytów SHEIN : zamówienia SHEIN muszą być dostarczone do biura firmy, która dostarczyła Ci zamówienie SHEIN za darmo. Jeśli zdecydujesz się wysłać zwrot za pośrednictwem innej firmy przewozowej, będziesz musiał zapłacić koszty wysyłki i dostarczyć numer śledzenia do firmy SHEIN przez Internet.

 6. Dostarcz zamówienie do zwrotu : udaj się do najbliższego wybranego punktu odbioru i dostarcz zamówienie. Zostanie to odczytane przez Twój kod kreskowy i automatycznie powiadomi SHEIN.

 7. Odbierz pieniądze : Twoje pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia przez firmę SHEIN, jeśli wszystko jest zgodne z wymaganiami Twojego portfela SHEIN lub konta bankowego zgodnie z metodą którym dokonasz płatności.

  Pamiętaj również, że koszty wysyłki oryginalnego zamówienia i ubezpieczenia wysyłki nie zostaną zwrócone.

Czy powrót w SHEIN jest BEZPŁATNY ?

Zwrot na SHEIN jest bezpłatny tylko przy pierwszym zwrocie zamówienia. Jeśli zwrócisz zamówienie po raz pierwszy, to znaczy, że część odzieży z tego zamówienia będzie bezpłatna. Jeśli później zechcesz zwrócić więcej ubrań z tego zamówienia, będziesz musiał zapłacić 4,50 euro za każde wydrukowanie etykiety zwrotnej.

Zwrot będzie również bezpłatny, jeśli odbierzesz przesyłkę do firmy, którą SHEIN wskazuje jako punkt zwrotu. W Europie będzie to pakiet Mondial Relay Point.

Czy łatwo jest wrócić w SHEIN ?

Zwrot zamówienia SHEIN jest bardzo łatwy. Ponieważ jest bardzo niewiele kroków, które musisz podjąć, aby zwrócić ubrania. Wiele innych firm ma skomplikowane procesy zwrotu, podczas gdy w SHEIN zwrot jest szybki, łatwy, a pieniądze są zwracane wkrótce po.

Wielu użytkowników potwierdza, że ​​SHEIN dobrze radzi sobie ze zwrotami. Ponieważ nigdy nie mieli z nimi problemów. Można go przyrównać do realizacji Aliexpress w zakresie zwrotów, zawsze otrzymasz odpowiedź. Dlatego warto zamawiać w SHEIN z całkowitym bezpieczeństwem.

Jaki jest adres zwrotny SHEIN ?

Adres zwrotny SHEIN to ten, który zaznaczasz na etykiecie zwrotnej, którą drukujesz przy żądaniu zwrotu zamówienia, a nie ten, który znajdziesz na etykiecie po otrzymaniu zamówienia SHEIN.

Jeśli dokonasz zwrotu na adres wskazany na etykiecie po otrzymaniu zamówienia, zwrot nie będzie ważny.